Genel

Motosiklet Arıza Tespit Cihazı

m100 pro satın al

Motosiklet Arıza Tespit Cihazı Satın Al

JDiag Türkiye olarak M100 PRO ve M100 cihazlarının satışını, teknik servisini ve yedek parça hizmetlerinin yanında tüm JDiag aksesuarlarını OBD bağlantı kablolarını da satıyoruz. Tüm JDiag ürünlerimize 2 yıl garantiyi JDiag Türkiye olarak veriyoruz dolayısıyla Motosiklet Arıza Tespit Cihazı aramasını yapan kullanıcılarımız doğrudan bizimle muhattap oluyorlar. Ürünlerimiz tamamen türkçe panelli olup motosikletinizdeki arızanın tespitini sağlamak amacı gütmektedir. JDiag Çin kökenli bir marka olup Türkiye bayiliğini ise JDiag Türkiye olarak biz üstlenmekteyiz.

JDiag M100 PRO Arıza Tespit Cihazı

M100 PRO Moto Tarayıcı, yeni nesil El Motosiklet teşhis aracıdır ve tüm büyük üreticilerin teşhis işlevlerini kapsar. Atölyenin sorunları teşhis etmesine ve onarımları daha hızlı yapmasına yardımcı olur. Atölyenin canlı verileri cihaz sayesinde anlık olarak görmesini sağlar. Enjektörler, ateşleme bobini, yakıt pompası vb. M100 PRO satın almak istiyorsanız JDiagTürkiye.com adresinden ürünün tüm teknik özelliklerini ve diğer özelliklerini görüntüleyip sipariş verebilirsiniz.

JDiag M100 Motosiklet Arıza Tespit Cihazı

M100 Moto Denetleyici teknisyenin servis ışığını yeniden ayarlama, anahtarları kodlama, immobilizer kilidini açma ve immobilizer/alarmı yapılandırma, enjeksiyon ayarlarını ve birçok ayarı yapmasını sağlar. M100 cihazı PRO’ya nazaran daha az özelliklere sahip olmasına rağmen tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek teknolojide bir motosiklet arıza tespit cihazı olmakla beraber uygun fiyatlıdır. M100 Cihazını tüm teknik detaylarını öğrenip sipariş vermek için Jdiagtürkiye.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

OBD Bağlantı Kabloları

JDiagTürkiye olarak sadece arıza tespit cihazı satmakla kalmıyor ayrıca bu cihazların motorlarla arasındaki bağlantıyı kuran obd bağlantı kabloları satışını da yapıyoruz. Kawasaki, Yamaha, Honda başta olmak üzere 40’dan fazla markaya özel OBD Bağlantı Kabloları internet adresimizde satışa sunulmaktadır.

 

Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir